Erkeklerin tümünü şiddet unsuru gösteren ve hayvanları örnek göstererek aşağılayan yayınları kınıyoruz

Bazı Dernekler, Erkeklerin tümünü şiddet unsuru gösteren ve hayvanları örnek göstererek aşağılayan yayınlar yaparak algı oluşturmaktadır. iddia ettikleri gibi Kadın Cinayetlerini ve Kadına Şiddeti önleme düşüncesinde iseler, öncelikle şiddetin kökenini araştırıp şiddetin temel kaynağına yönelik çözüm üretmeleri beklenir. Ancak bu yönde çalışma gerçekleştirmek bir yana, şiddeti besleyen olguların daha da katı hale getirilmesini istemektedirler. Geçtiğimiz yıllarda Meclis tarafından kurulan ve değişik partilerin temsilcileri tarafından kabul edilen komisyonlarının mutabık kaldığı çalışmaları da dahil olmak üzere farklı kurumlarca üretilen çözümleri de engellediler.

Biz çocuğa, gence, yaşlıya, doktora, ırgata, beyaza, siyaha, erkeğe, kadına, her türlü canlı varlığa ve tüm doğaya da şiddete karşıyız.

Kısaca amasız fakatsız “Şiddetin kendisine” karşıyız.

Maalesef sözde şiddete karşı olduğunu iddia eden kadın örgütleri ise erkeği ezen bir Hukuk düzenini aşama aşama yerleşik hale getirmeyi başardılar.

Yıllardır Devlet gücü kullanılarak eski karılarımız tarafından mağdur edildiğimiz halde asla şiddete meyletmeyen bireyler olarak, kadıncı derneklerin erkeklere karşı yürüttüğü tüm bu KARA PROPAGANDALARI KINIYORUZ.

Biz kadın ögütleri gibi imtiyaz ve ayrımcılık peşinde değiliz. Sadece adalet istiyoruz. Çocuklarımızın haklarının ve bizim haklarımızın çiğnenmemesi istiyoruz.

Hiçbir güç Bakî değildir, belki birgün bu yasaların mimarları; tıpkı Süresiz Nafaka yasasının mimarlarının yaşadığı ilahi adaletin bir benzeri mağduriyeti kendi ailelerinde yaşarlar.

Herşeye rağmen bu düzenin kurucu ve sahipleri kendi sistemlerinin mağduru olarak bir gün kapımızı çalacak olurlarsa yine de kapımızı kendilerine açık bulacaklardır. Elbette ki böylesi bir duruma düşmeleri yerine, güç ellerinde iken yasaların daha adil bir hale getirilmesi herkes için en iyisidir.

“Unutmayalım ki Zulm ile abad olanın, akıbeti berbat olur”

Bir yanıt yazın