Ailenin korunması için çaba sarf eden Yeni Akit’in yanındayız

BABADER olarak Türk aile yapısının korunması çocukların anne ya da babasından ayrılmamasının çocuğun üstün yararına olduğu görüşündeyiz. Bu çalışmalarımızda en büyük desteği Yeni Akit gazetesi ve Akit Tv olarak Akit medya grubundan gördük. Kendilerine Türk milleti adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bu çalışmaları içine sindiremeyen kişi ve örgütlerin Yeni Akit çalışanlarına açtıkları davadan büyük üzüntü duyduk.

Türk milletinin temel taşı olan aileyi el üstünde tutan bir kuruma dava açan örgütün başkanı bizzat aile istemediklerini söyleyen çalışmaların içindedir.

Bir çocuğun gelişimi için en sağlıklı ortam ailedir. Aile istemeyen bir örgütün sözde çocuk hakları için Yaniakit çalışanlarını dava etmesi aileye karşı açılan psikolojik bir savaştır.
Nitekim bu örgüt daha çocuk yaşta cinsel ilişkiyi öven ve özendiren kuruluşlar hakkında hiçbir işlem yapmamaktadır.

Türk toplumuna uymayan aileyi yıkan ve çocuğu korumasız ve çaresiz bırakan yasaların eleştirilmesi o yasaya uyulmadığı anlamına gelmez. Böyle bir düşünce ile hareket etmek kanunların ve hukukun gelişmesinin önünü tıkayacak bir tavır olacaktır.
Ailenin korunması için olağanüstü çaba sarf eden tüm zorlukları göğüsleyen Yeni Akit çalışanlarına açılan davanın aileyi ve Türk milletini yok etmeye hizmet ettiğinin kamuoyu ve davayı açan kişiler tarafından fark edilmesini temenni ederiz.

Bu tip davalar ile yargının araçsallaştırılmasını ve hak arama amacının dışında silah gibi kullanılmasını şiddetle kınıyoruz.

Bir yanıt yazın