Anlık bir buhran sonucu gerçekleşen istisna olayları erkekleri itibarsızlaştırma fırsatı olarak değerlendiren tüm kesimleri kınıyoruz.

Buhran geçirip intihar eden bir adamın yaşadıklarını hiç yazmayıp, “SEBEPLERİ ARAŞTIRIN” diye feryat eden abisiyle röportaj yapmak yerine “SUÇLAYAN” basılı kağıdın adı “MEDYA”, Bir insanı bu raddeye getirenin adı “MAĞDUR” Araştırmadan adamı peşinen cezalandırarak adalete güveni sarsan sistemin adı “HUKUK” oluyor, öyle mi? ADALETİNİZ BATSIN!

Kadının şu cümleleri hiç dikkatinizi çekmedi mi : “Ben tek başıma kaldım. Kim sahip çıkacak bana” bu cümleler kadının çocuklara bakış açısını yansıtıyor olabilir mi?

Bu habere sarılıp erkeklere saldıran zihniyete de kötü bir haberimiz var!

Dünyada öldürülen 10 çocuktan 6’sının katili öz annesidir! Üstelik katil anneler buhran anında değil; planlayarak, zehirleyerek, balkondan iterek, tandıra düşürerek, salıncakta boynuna ipi dolayarak sinsice dolaylı yollarla öldürüyor.

Çocukları için kendi hayatından vazgeçen milyonlarca babayı görmezden gelerek, anlık bir buhran sonucu gerçekleşen istisna olayları erkekleri itibarsızlaştırma fırsatı olarak değerlendiren tüm kesimleri kınıyoruz.

Anlamadıysanız sorun, bu konularda detaya girmekten çekinmeyeceğimizi bilirsiniz…

 

Bakınız :

Münchausen by proxy sendromu

Madea Kompleksi ve Çocuğunu öldüren anneler

Faili Meçhul Çocuklar

Bir yanıt yazın