Babasına söyleyelim bir tokat atsın da kızın hayatı kurtulsun!

Kadın Hakları diyerek, AB ve Soros fonlarını ıvır zıvır işlere harcayan “Kadın Derneklerinin” bu kızımıza yardım eli uzatması için illa “AİLE İÇİ ŞİDDET” iddiasıyla mı gelsinler?

Öyle ise Babasına söyleyelim bir tokat atsın da kızın hayatı kurtulsun!

http://mobile.beyazgazete.com/haber/haber-detay-4180401.html

 9 aydır kan kusan liseli Menfiye, okula gidemiyor

Siirt’te, Kız Meslek Lisesi 3’üncü sınıf öğrencisi Menfiye Turan, 9 aydır her gün yaklaşık bir su bardağı kan kustuğu için okuluna devam edemiyor. Siirt’te verem olduğu söylenen genç kız, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ise verem olmadığının söylendiğini belirterek, “Hastalığıma teşhis koyularak tedavimin yapılmasını istiyorum. Eğitimim yarım kalmasın” dedi.

Merkez Ulusoy Mahallesi’nde yaşayan inşaat işçisi Kasım Turan’ın 17 yaşındaki kızı Menfiye Turan, yaklaşık 9 ay önce Kız Meslek Lisesi 3’üncü sınıfa giderken, teneffüste kan kusarak bayılması üzerine Hastaneye kaldırıldı.

Hastanede kendine geldiğinde hiçbir şey olmamış gibi evine giden ancak sonraki günlerde, kan kusma olayının devam etmesi üzerine annesi tarafından Siirt Devlet Hastanesi‘ne götürülen Menfiye Turan’ın verem olduğu iddia edildi.

Bunun üzerine baba Kasım Turan, komşularından aldığı borç para ile kızını İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. Burada detaylı muayenesi yapılan genç kıza verem olmadığı ve herhangi bir hastalığı bulunmadığı belirtildi. Ancak, genç kız her gün yaklaşık bir su bardağı kan kusmaya devam ediyor.

devamı için tıklayın

 


Bir yanıt yazın