Polis, tabancasıyla kayınlarını vurdu

Bakın bu koca bir polis memuru…
Sıradan biri değil, az çok bir eğitimi var, karşılaştığı olaylar var, deneyimi var.

Nasıl olur da cinnet geçirebiliyor?
Hem de vurduğu 1 değil, 3 kişi!

Yanlış değil mi?
Hayır, değil! Yanlışlar zinciri!
Muhtemelen olay boşanma kaynaklıdır. Polis biliyor ki; ne kadar haklı ve kusursuz bile olsa, boşanınca çocukları küçük diye kendisine verilmeyecek, kendi Çocukları kendisine düşmlaştırılacak. Kendisine düşmanlaştırılan çocukları için nafaka ödeyecek.

Bu kadar mı.
Hayır!

Kısaca söyleyeyim.
Boşanan erkeği sömürterek köleleştiren Devlet yanlışlar zincirinin tepesindedir.
Yargı hukuk davalarında olaylara sadece Kadın açısından bakmakta ve kadın beyanını esas kabul etmektedir. Erkeğin onlarca delili bile kadının bir tek tutanağı, hatta sözü karşısında etkisiz kalabilmektedir.

Mahkemelerde verilen usül hükümler sayesinde kadın boşanma davasına zaten kazanarak başlar. Usulen ve Tedbiren anneye verilen çocuk daha sonra alıştığı ortam diye orada kalır. Baba yanında kalan çocuğu ise anne bakım ve şefkati diye anneye verir. Erkek hem kadına hem her bir çocuğa nafaka öder. Kadın sebepsiz boşanmaz diye bakılır. Sanki erkek boşanmak için evleniyor(!)

Kimse sınanmadığı imtihanın masumu değildir.
Bir gün sizin kardeş veya çocuklarınızın başına da gelebilir. Adil olun.

 

hurriyet.com.tr

Özel harekat devreye girdi! 3.5 saat çatıştı

Tekirdağ Çerkezköy’de cinnet geçiren bir polis, kendisine ait beylik tabancasıyla eşini, kayınvalidesini yaralarken, kayınpederini kafasından vurarak öldürdü.

Olay Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi İstasyon Mahallesi Ergin Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre polis memuru olan Salih P.’nin eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S. ağır yaralanırken, kayınpederi Selim S. ise olay yerinde hayatını kaybetti.

Sivas’tan bir buçuk ay önce Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Emniyet Müdürlüğüne tayin olan polis memuru Salih P. dün saat 18.45 sıralarında evde belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışmada dehşet saçtı. Tartışmanın ardından sinirlerine hakim olamayan Salih P. Kendisine ait tabancayla, polis memuru olan eşi Diler P. ve kayınvalidesi Yüksel S.’yi ağır yaralarken, kayınpederi Selim S.’yi ise kafasından vurarak öldürdü.

Aynı zamanda Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosunda çalışan polis memuru Diler P. olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılırken, olayda ağır yaralanan Kayınvalide Yüksel S., kayınpederi Selim S. ve 1.5 yaşındaki çocuğunu rehin aldı. Olay yerine giden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve Salih P.’nin meslektaşları cinnet geçiren polis memurunu ikna çabaları sonuç vermedi. Salih P. olaydan yarım saat sonra rehin aldığı 1.5 yaşındaki çocuğunu balkondan polislere sağlıklı bir şekilde teslim ederken, 8 yaşındaki diğer erkek çocuğu ise olay esnasında komşusuna kaçtı.

Özel harekat devreye girdi 3.5 saat çatıştı

Bir türlü ikna olmayan Salih P.’yi almak için Polis ekipleri itfaiye ekibinin merdiveni yardımıyla eve girmeye çalıştı. Teslim olmamak için direnen Salih P. yaraladığı kayınvalidesi Yüksel S.’yi de balkondan itfaiye merdiveni yardımıyla polis ekiplerine teslim etti. Ağır yaralanan Yüksel S. Sağlık ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaklaşık 3 saat boyunca meslektaşlarına direnen Salip P. için Tekirdağ’dan Özel Harekat polisleri takviye istendi.

Evin kapısını kırarak içeri giren Özel Harekat polisleri kayınpederini öldüren, eşini ve kayınvalidesini ağır yaralayan Salip P.’yi etkisiz hale getirdi. Salih P. geniş güvenlik önlemleriyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Cumhuriyet Savcısı Yüksel Savcı olay yerinde inceleme yaparken, hayatını kaybeden Selim S. İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın