14 ŞUBAT KUYUMCULAR VE ÇİÇEKCİLER GÜNÜ

Bugün 14 Şubat sözde Sevgililer Günü. Binlerce seven! İnsan özellikle erkekler kadınlara hediye almak için kuyumcu ve çiçekçilere koşuyor.

Seven insan bir hediye almak için neden 14 Şubatı bekler? 14 Şubat olmasa bu hediye alınacak mıydı? Tabi ki alınmayacaktı. Peki, istenmeden alınan hediyenin silahı kafaya tutup paranı bana ver demekten ne farkı vardır? Silah’ı tutan büyük mahallenin zenginleri ve medya patronları, harcayacaksın diye mahalle baskısı yaparken tahsilâtı kadınlar yapmaktadır. Peki, bu hırsızlık değil de nedir? Peki, bu işte mahalle baskısını yapan medyanın çıkarı nedir? Peki, bir kadın kendisine zorla verilen bir şeyi hangi haysiyet ve şeref ile kabul edebilecektir!

Evet, kurulu düzen çok basit çalışmaktadır. Birinci kural parayı veren kuralı koyar. İkinci kural zenginler iktidarı iktidar zenginleri seçer. 13 Şubat günlü Habertürk Öteki Gündem programında bu durum çok güzel izah edilmiştir. Bir grup zeki insanın diğerlerini hangi araç ve maksatlar için nasıl yönlendirdiği çocuklarımızın zihin ve ruh dünyalarını nasıl biçimlendirdiğini oradan izleyebilirsiniz.

Kapitalist düzenin sahipleri sadece kazanmayı amaç edinmiş kan emici vampirlerdir. Sahibi oldukları medya ve tüm araçları kazanmak üzere çalıştırırlar. Onların kazançlarının önünde ne varsa yıkılması ölmesi normaldir. En kutsal şey onların iktidarı ve kazançlarıdır. Çünkü onlara göre hayat bir çatışmadır. Gücü olanın vurarak kırarak çalması normaldir. Hak güçtedir diyenler onlardır.

İnsanlar neyin peşinde koşarlar ise onun kölesi olurlar. Kapitalizmin sahiplerinin yapması gereken ellerinde neleri çok ise insanları ona köle etmektir. Tabi ki onların elinde en çok para ve maddi güç vardır. O zaman yapılması gereken tüm insanlığa paranın ve gücün sahip olunması gereken varlıklar olduğu yaşamanın amacı para ve güç sahibi olmaktır fikrini yaymaktır. Böylece insanları kendilerine kul köle yapacaklardır. Tabii ki bu beyin ve ruh biçimlendirme için en uygun çağlarda çocukluk çağlarıdır. Bu biçimlendirme çocuklar üzerinde en etkin şekilde uygulanmaktadır. Diğer en uygun kesim ise duyduğuna inanan nefsine hoş gelene çabuk kanan kadın milletidir. Ancak iş burada bitmemektedir. En son kale olan erkek milleti de kadınlara karşı zaaf içindedir. Dolayısı ile plan çok basittir. Çocuk ve kadını kandırdıktan sonra erkekleri kandırmak çok kolaydır. Beyinlerin işgali ile başlayan süreç beylerin işgali ile tamamlanmaktadır. İşte bildiğin şeytanın Âdem’e ve Havva’ya kurduğu tuzak! Şeytanın ilk ve son planı! Bizi cennetten indiren ve cehenneme sokacak olan basit ve kuvvetli plan.

Kapitalistlerin sözünü geçirmesi için yüklü paraya ihtiyacı vardır. Para kazanması için insanlara bir şeyler satması lazım. İnsanların bir şeyler satın alması için ihtiyaç hissetmesi lazım. O zaman yapılması gereken insanlara elimizde olan şeylerin para harcanması gereken değerli ve ihtiyaç olduğuna inandırmaktır.

Bugün Amerika’nın gücü bilimden ve mühendislikten gelmektedir. Ancak bütün ülkelere sanat adı altında hem fuhuş sokmakta hem sattığı bu sözde sanat, özde fuhuş ile para kazanmaktadır. Kurt kuzuyu yemekte bir de diş kirası almaktadır. Sinemaların ve tiyatroların batı kültürünü yayan tüm çalışmaların müşterisi binler on binler iken tarlada çürüyen domatesin taliplisi olmamaktadır. Çünkü sinemaya gitmek insanlara özellikle çocuklara farz olarak gösterilmiştir. Bu durumda esas sorun çalınan paramız değil ele geçirilen beyinlerimiz ve ruhlarımızdır.

14 Şubat sevgililer günü bütün erkekler kadınları mutlu etmek için kuyumcu ve çiçekçilere, telefonculara ve alışverişe koşacak. Sinemalar dolacak yemekler yenecek ticaret dönecek. Hesaplar erkekler tarafından ödenecek. Eğer komşunun aldığı hediyeden daha ucuzunu aldı isen evde kavgalar başlayacak. Yapılmaz ise erkek öküz ve odun olmak ile suçlanacak. Kadın adamdan çok kazansa bile asla hesap ödemeyecek inek ya da odun olmayacak. Tıpkı 4000 TL alan erkek öğretmenin para vererek askerlik yaptığı ancak 15 000 TL alan doktor bayanın paralı askerlik yapmadığı gibi tıpkı düğünü erkeğin yaptığı ama altınları kadının aldığı düzen gibi. Bu düzende medya ve yargı kadını besleyecek kadın ise harcama ile medya ve yargıyı besleyecek.

Evet, gün sonu z raporunu alacak olursak. Medyanın baskısı ile yapılan tüm harcamalar kadına yaranmaya çalışan erkeğin cebinden çıkacak. Erkeğin parası paranın uşağı yargı sistemi tarafından kadın ve sistemin köpeklerine peşkeş çekilecek. Bu paranın büyük kısmı Siyonistlerin cebine gidecek. Bu para ile PKK ya verilen silah olacak Afrin’de şehitlerimizi vuracak.

Sizin sevgililer gününüz şehitlerin cennete girişi kutlu olsun. 14.02.2018

Bir yanıt yazın