Bu düzenin savunucuları Boşanma sürecinde öldüren ve ölenlerin gerçek katilleridir.

Yozgat’ta 07 Ekim 2017 gün yaşanan olayda, bir baba çocuğunun kendisine gösterilmemesi nedeniyle; 3 kişiyi öldürüp ardından intihar etti.

Bu babanın acısını, babalar olarak her birimiz yaşadık, yaşıyoruz ve sabrediyoruz.

Doğaya, Örfümüze, inançlarımıza, Türk Aile yapısına aykırı bu yasalar ve bu Hukuk düzeni değişmediği müddetçe; girdikleri bunalım sonucu “Gerçek mağdurlar” kendi adaletlerini uygulayarak şiddetin artmasına neden olacaklardır.

Boşanma Hukuku’ndan elde edilen Rant’ın sona ermesi; sömürüye ve talana dayalı boşanma sektörünün baronlarını tabiki rahatsız edecektir.

Bu düzenin savunucuları Boşanma sürecinde öldüren ve ölenlerin gerçek katilleridir.

Bu olaya sebep olan 6284 ü çıkaranları, çocuğun velayetini peşinen anneye verenleri, çocuk göstermeyen kadına ceza vermeyenleri, çocuğunu icra ile para alarak gösterenleri, İçtihat kararlarında, mahkeme kararlarında vicdanlarını dinlemeyenleri Allah’a havale ediyoruz.

“Babalar ve Çocuklar Derneği” olarak; Yozgat’ta yaşanan boşanma cinnetinde öldürülenleri de intihar edeni de sistemin kurbanları olarak görüyoruz.

Ölenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve geride bıraktıkları çocuğa ömür boyu Allah’tan yardım dileriz.


Eşini, eşinin annesini ve babasını öldürdükten sonra canlı yayın yaptı

Olay bugün akşam saatlerinde Yozgat’ın Aydıncık ilçesi Dereçiftlik köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sıddık Gököz (25) boşanma arifesinde olduğu eşinin ailesine ait eve gitti. Burada 1.5 yaşındaki çocuğunun kendisine gösterilmemesi üzerine yanındaki av tüfeğini ateşleyerek eşi Özlem Gököz (24) kayınvalidesi Zeynep Özcay (56) ve kayınpederi İsmail Özçay’ı (59) öldürdü.


HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN : İHA

Bir yanıt yazın